For at kunne tilbyde dig en optimal service, anvender denne hjemmeside cookies. Ved at bruge vores hjemmeside udtrykker du dit samtykke til denne funktion. Du kan finde mere information i vores fortrolighedspolitik .

OK

Kontakt Geberit

Hvordan kan vi hjælpe dig?

For Geberit er service en af de vigtigste grundsten i en virksomhed. Service skal være tilgængelig, ellers har den ingen værdi. Derfor står vi parate med vores hjælp, viden og erfaringsudveksling. Vi er til enhver tid parat til at besvare spørgsmål og løse problemer for vores kunder.

Vores kundeservice hjælper dig gerne med råd og vejledning på telefon 86 74 10 86.

Her finder du os:

Geberit A/S
Lægårdsvej 26
DK-8520 Lystrup
Telefon (+45) 86 74 10 86

Geberit A/S
Roskildevej 16
DK-2620 Albertslund
Telefon (+45) 86 74 10 86

Kundeservice Geberit produkter
Telefon (+45) 87 43 15 77
salg.dk@geberit.com

Kundeservice Ifö produkter
Telefon (+45) 87 43 15 77
salg.dk@geberit.com

Teknisk afdeling
Telefon (+45) 87 43 15 79
teknisk.dk@geberit.com

Pluvia tagafvanding
Telefon (+45) 87 43 15 73
projekt.dk@geberit.com

Product Management

BtC: Per Holleufer, mail per.holleufer@geberit.com
BtB: Nils Overgaard, mail nils.overgaard@geberit.com

Marketing

BtC: Kristoffer Vest, mail: kristoffer.vest@geberit.com
BtB: karin.buskthygesen, mail: karin.buskthygesen@geberit.com

Find en installatør i nærheden af dig

    For professionelle - Find din lokale Geberit kontakt her

    Nordjylland- og Midtjylland: Lennarth Dahl, telefon 40 40 22 76, mail lennarth.dahl@geberit.com

    Sydjylland og Fyn: Jens-Christian Jensen, telefon 23 46 93 78, mail jens-christian.jensen@geberit.com

    Sjælland og øerne: Oliver Ragnar Larsen, telefon 23 46 93 81, mail oliver.larsen@geberit.com

    Nordjylland: Lars Hjelm Christensen, telefon 23 20 10 55 mail lars.hjelmchristensen@geberit.com

    Midtjylland: Per Alexandersen, telefon 20 13 80 15, mail per.alexandersen@geberit.com

    Sydjylland og Fyn: Claus Schønwandt, telefon 23 69 16 17, mail claus.schonwandt@geberit.com

    Sydsjælland/øerne og København: Søren Andersen, telefon 20 24 75 04, mail soren.andersen@geberit.com

    Nordsjælland: Torben Søkjær, telefon 20 40 58 04, mail torben.sokjaer@geberit.com

    Jylland: Bjarne Laustsen, telefon 40 20 00 18, mail bjarne.laustsen@geberit.com

    Fyn og Sjælland: Asger Hansen, telefon 40 17 53 96, mail asger.hansen@geberit.com

    Nordjylland: Lars Hjelm Christensen, telefon 23 20 10 55 mail lars.hjelmchristensen@geberit.com

    Midtjylland: Per Alexandersen, telefon 20 13 80 15, mail per.alexandersen@geberit.com

    Sydjylland og Fyn: Claus Schønwandt, telefon 23 69 16 17, mail claus.sconwandt@geberit.com

    Sydsjælland/øerne og København: Søren Andersen, telefon 20 24 75 04, mail soren.andersen@geberit.com

    Nordsjælland: Torben Søkjær, telefon 20 40 58 04, mail torben.sokjaer@geberit.com

    Nordjylland: Lars Hjelm Christensen, telefon 23 20 10 55 mail lars.hjelmchristensen@geberit.com

    Midtjylland: Per Alexandersen, telefon 20 13 80 15, mail per.alexandersen@geberit.com

    Sydjylland og Fyn: Claus Schønwandt, telefon 23 69 16 17, mail claus.sconwandt@geberit.com

    Sydsjælland/øerne og København: Søren Andersen, telefon 20 24 75 04, mail soren.andersen@geberit.com

    Nordsjælland: Torben Søkjær, telefon 20 40 58 04, mail torben.sokjaer@geberit.com